Textbookers – platforma współpracy z copywriterami – czy warto?

Prowadząc biznes internetowy często mierzymy się z różnymi wyzwaniami, jednym z nich jest z pewnością konieczność zapewnienia dużej ilości artykułów – czy to na potrzeby content marketingu, czy na przykład na potrzeby SEO. Co zrobić gdy nie mamy budżetu na zatrudnienie copywritera?

Jeśli nasze zapotrzebowanie na teksty każdego miesiąca jest inne, na ogół nie za duże, z pewnością nie opłaci się nam zatrudnienie kogoś na etat. Idealnym rozwiązaniem natomiast będzie dla nas Textbookers!

Textbookers to witryna, z której korzystają zarówno zleceniodawcy poszukujący wysokiej jakości tekstów, jak i sami copywriterzy, chwytający się freelancersko pojedynczych zleceń. Witryna tworzy platformę przekazywania zadań osobom chętnym do ich wykonania – zwykle w naprawdę szybkim tempie i przy zachowaniu wysokiej jakości. Oczekiwane teksty, w zależności od typu, można uzyskać już w przedziale 48-96 godzin od momentu złożenia zamówienia. Wszystko zaś wedle wytycznych, określonych przez nas samych, do których obowiązkowo stosować musi się każdy copywriter.

Przydatność takich miejsc w marketingu internetowym nie bez powodu jest niemalże nie do przecenienia. Właściwie dobrane słowa kluczowe w każdym z tekstów, które umieścimy na swojej stronie internetowej mogą windować ją wyżej w wyszukiwarce, przekładając się bezpośrednio na realny ruch w obrębie naszej strony, a tym samym i promowanego biznesu. Warto więc dość dobrze przemyśleć wyrażenia, które koniecznie ma ująć w pisanym dla nas tekście jego twórca – niezależnie od typu tworzonego opisu.

 

Ile kosztują teksty zamówione przez Textbookers?

 

Teksty SEO

  • Tekst zapleczowy – 3,44 PLN brutto / 1000 znaków
  • Tekst preclowy – 2,09 PLN brutto / 1000 znaków
  • Opis do katalogów – 2,58 PLN brutto / 1000 znaków

 

Teksty wysokiej jakości

  • Opis produktu – 3,94 PLN brutto / 1000 znaków
  • Tekst tematyczny – 7,76 PLN brutto / 1000 znaków
  • Tekst specjalistyczny – 14,76 PLN brutto / 1000 znaków

 

Zobacz platformę Textbookers >>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *