Golden Clinic czyli rewolucja na rynku medycznym i psychologicznym

Jesteś lekarze lub psychologiem i szukasz miejsca na swój gabinet? Masz klientów, pacjentów i chciałbyś zagwarantować im maksimum komfortu podczas wizyt, jednocześnie nie zwiększając kosztów swojej działalności, wynajmując małego gabinetu, który może nie wzbudzać zaufania? Dzisiaj prezentujemy startup, który jest wyjątkowym rozwiązaniem dla lekarzy i psychologów!

Golden Clinic to startup, który ma dla Ciebie doskonałą propozycję: wynajmiemy Ci gabinet na godziny, w których możesz prowadzić działalność specjalistyczną – jeśli jesteś psychologiem, psychoterapeutą, pedagogiem, trenerem biznesu, psychiatrą- miejsce w Golden Clinic jest dla Ciebie idealne.

Usługa polega na wynajmowaniu gabinetu na godziny. Sam zdecydujesz, na ile godzin dziennie lub w tygodniu potrzebny jest Ci gabinet, aby prowadzić swoją działalność. Golden Clinic oferuje bardzo elastyczny grafik. Na pewno znajdziesz tu miejsce dla siebie.

Gabinety w Golden Clinic to profesjonalnie urządzone pomieszczenia, które przystosowane są do spotkań z klientami, swobodnych rozmów w wygłuszonych pomieszczeniach, prowadzenia cyklicznych terapii. Urządzone z największym pietyzmem, z dbałością o wygodę, elegancko. Dzięki temu prestiż prowadzonej przez Ciebie działalności wzrośnie, nie narażając Cię jednocześnie na koszty. W dobrze urządzonym wnętrzu Twój klient poczuje się profesjonalnie przyjęty, z pewnością zyskasz jego zaufanie, a do tego zwiększasz komfort swojej pracy.

Golden Clinic nie ogranicza się jedynie do wynajęcia gabinetu. Proponuje Ci kompleksową usługę, w ramach której do Twojej dyspozycji będzie także obsługa recepcyjna, wirtualny adres, obsługa korespondencji i rejestracji. Recepcja odbierze telefony od Twoich klientów, przedstawi terminarz, umówi na wizytę. Odbierze także korespondencję do Ciebie, przekaże wszelkie wiadomości, a kalendarz on-line pozwoli mieć wszystko pod kontrolą i zawsze pod ręką.

W ramach usługi Golden Clinic zaproponuje Tobie także stworzenie wirtualnej wizytówki. W sposób niezwykle skuteczny informacja o Twojej działalności dotrze do wielu nowych potencjalnych klientów. Nie będziesz musiał martwić się o dodatkową reklamę. Nie będziesz musiał angażować dodatkowych środków do prowadzenia strony internetowej czy portalu. To także wymaga czasu i wiedzy. Golden Clinic zrobi to za Ciebie, a Ty zajmiesz się swoimi klientami.
Startup zadba także o to, aby informacja o Twoim gabinecie zaistniała w publikacjach prasowych i internetowych. Współpracując z różnymi wydawnictwami i agencjami, zadba o to kompleksowo.

Dzięki współpracy ze startupem zyskujesz coś jeszcze: dobry adres dla swojej działalności. Nie musisz już więcej podawać swojego prywatnego adresu czy numeru telefonu na wizytówkach ani tłumaczyć sposobu dotarcia do Twojego gabinetu, objaśniać trasy, ulic.

Więcej: http://goldenclinic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *